TURKCELL REHBER

Sizi arayan bir kişinin kim olduğunu bilmiyorsanız cep telefonu ekranınızda çıkan telefon numarası sizi sadece germek konusunda işe yarayacaktır. Ya da size gelen bir mesajın içeriği ne olursa olsun eğer gönderilen telefon numarasını tanımıyorsanız keyfiniz kaçar.

Size gelen bir telefonun kime ait numara olduğunu o numaranın kimin üzerine kayıtlı olduğunu öğrenmenin en etkili ve muhtemelen tarafınızdan en çok tercih edilecek olan yöntemi internet üzerinden olan olacaktır. Herhangi bir telefon numarası sorgulama yapmanın daha önceki alternatifleri vardı bunlardan 11833 hatırladıklarınızdan biri olmalı muhtemelen. Ama bir tane telefon numarasını ya da bir telefon numarasının sahibini öğreneceğiz diye başka bir telefon numarasını aramak çok da mantıklı olmasa gerek. Ya da bir cep numarası öğrenmek için fark etmez. En iyisi en seçilesi yöntemi numara öğrenme alternatif yolu internet üzerinden geçer. Çünkü artık hayatımızın her konuda en çok tercih edilen yolu internet. Hayatımızın her köşesinde her yerinde. Cep telefonlarımızdan bile neredeyse arama yapmaktan çok internete giriyor olduk. Bu yüzden vodafone numara sorgulama da yapacak olsak fark etmiyor. Sabit ev ya da iş telefonları olabilir ulaşmaya çalıştığımız ya da bizi arayan o gizemli numara. Ya da herhangi bir Telekom numarası olsun bu sitede bulabileceksiniz. Telekom numarası ya da cep telefon numarası arıyorsak bu telefon numarasını turkcellnumarasorgula.com sitesinde ilgili sorgulama ekranlarına giriyorsunuz ve karşılığında birkaç dakika içinde istediğiniz tüm bilgilere ulaşıyorsunuz.

Telekom türk numaraları veya cep telefonu numarası da olsa hangi cep telefonu operatörüne ait olursa olsun hemen ulaşabiliyor ve bu site aracılığı ile her telefon numarasının kime ait olduğunu kimin üzerine kayıtlı olduğunu kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Sizi arayan kişinin kim olduğunu öğrenmek için orayı burayı aramaya gerek kalmadı artık. Giriyorsunuz bu siteye ve birkaç dakika içinde sizi arayanın kim olduğunu öğreniyorsunuz. Ya da belki aklınızda bir telefon numarası kalmıştır da sahibini hatırlayamıyorsunuzdur. Bu zamanlar için de kullanabileceğiniz bu sitede kimlik numarası sorgulama bile yapabiliyorsunuz daha ne olsun ki.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>